Rosjanie jeszcze trochę poczekają na uruchomienie NS2. „W pierwszej połowie roku raczej nie da się tego załatwić”
Pomimo utworzenia niemieckiej spółki zależnej, nie można spodziewać się szybkiego zatwierdzenia do eksploatacji gazociągu Nord Stream 2. Zdaniem Jochena Homanna, szefa...
