Pogoda na dziś – środa 29 września. Na zachodzie deszczowo, ale nadal będzie ciepło

Fot. Gazeta.pl

W środę w wielu regionach czeka nas zmiana pogody w ciągu dnia. Sprawdź, w których województwach będzie dziś najcieplej, a gdzie prognozowane są opady deszczu.

W środę 29 września najładniejsza pogoda będzie na południu Polski. Termometry wskażą tam nawet 18 stopni.

Prognoza pogody na środę. Najcieplej będzie w województwie małopolskim 

Synoptycy prognozują, że najcieplej w środę będzie w Krakowie – termometry wskażą tam 18 stopni. O stopień chłodniej będzie na Dolnym Śląsku i Śląsku. Temperatura w Łodzi, PoznaniuBydgoszczy i Zielonej Górze wyniesie 16 stopni. 15 stopni wskażą termometry w województwie zachodniopomorskim, pomorskim, mazowieckim i podkarpackim. W Kielcach, Lublinie i Olsztynie będzie po 14 stopni. A najzimniejszym regionem w kraju będzie Podlasie, tam termometry wskażą 13 stopni.

Prognoza pogody na środę. Na zachodzie będzie deszczowo 

Synoptycy prognozują, że najwyższe zachmurzenie rano będzie na południowym, zachodnim oraz północnym krańcu Polski, a pojedyncze chmury pojawią się w zachodniej części kraju. Natomiast po godzinie 16-17, zachmurzenie będzie duże już w całym kraju. Nad ranem przelotnie może popadać w północno-zachodniej części kraju.

Po południu opadów powinni spodziewać się mieszkańcy zachodnich regionów Polski. Wieczorem deszcz spadnie także w województwie dolnośląskim, wielkopolskim, lubuskim i zachodniopomorskim. Najsilniej wiatr powieje na Pomorzu, Warmii i Mazurach, Podlasiu oraz Mazowszu – osiągnie prędkość do 45 kilometrów na godzinę. 

Źródło: https://wiadomosci.gazeta.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com