Stuhr sparodiował Kaczyńskiego. Nieoczekiwanie przysnął

Jarosław Kaczyński Źródło: East News, fot: East News

Wystąpienie prezesa PiS na wtorkowej konferencji prasowej wzbudziło nie lada poruszenie. Temat ten wziął na warsztat znany aktor Maciej Stuhr, który sparodiował Jarosława Kaczyńskiego w swoim wystąpieniu na jednym z portali społecznościowych.

W krótkim nagraniu opublikowanym na Facebook’u Maciej Stuhr nawiązał do wystąpienia prezesa PiS na wtorkowej konferencji prasowej, na której Kaczyński ewidentnie przysypiał. Aktor zagrał prezesa PiS i wygłosił orędzie do rodaków. W kulminacyjnym momencie filmiku udał, że zasypia.

Stuhr jak Kaczyński

Zachowanie prezesa PiS nie umknęło uwadze popularnego aktora. W zamieszczonym nagraniu parodiuje on Kaczyńskiego z wtorkowej konferencji prasowej. „Panie, panowie, rodacy powiem teraz najważniejsze słowa o Polsce” – zaczyna swoje orędzie Stuhr. Następnie przed najistotniejszą częścią wystąpienia udaje, że przysypia.

Szef MON zmęczył prezesa PiS?

Wtorkowa konferencja prasowa, na której doszło do parodiowanych scen, dotyczyła nowego projektu ustawy o obronie ojczyzny. Podczas gdy szef Ministerstwa Obrony Narodowej tłumaczył jej założenia, dało się zaobserwować pewne znużenie u Jarosława Kaczyńskiego. Wielu komentatorów oceniło, że Kaczyński mógł przysypiać, bo jego oczy niejednokrotnie były zamknięte, a głowa pochylała się w dół.

To nie jedyna kontrowersja po wtorkowej konferencji. Na zbliżeniach fotoreporterzy dostrzegli, że wicepremier miał odwrotnie założony zegarek. To właśnie do tego faktu nawiązuje pod koniec swojego orędzia Maciej Stuhr.

Źródło

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com