Absurd w derbach Krakowa! Kibice Wisły podpalili swój stadion!

Fot. Jakub Porzycki / Agencja Wyborcza.pl

202 derby Krakowa były prawdziwym świętem dla kibiców Wisły Kraków, którzy mogli oglądać zwycięstwo swojej drużyny nad odwiecznym rywalem, tworząc przy tym świetną atmosferę. Część z nich jednak się nie popisała. W trakcie spotkania doszło do palenia barw rywala (szalików i flag), po których ogień zajął także część krzesełek na stadionie „Białej Gwiazdy”.

Wisła Kraków pokonała na własnym stadionie Cracovię 1:0 w 202. derbach Krakowa, które odbyły się w niedzielę na stadionie przy ulicy Reymonta. Jedynego gola dla zespołu Adriana Guli strzelił w drugiej połowie Yaw Yeboah.

Absurdalne zachowanie na trybunach. Chuligani podpalili własny stadion

Derby to rywalizacja nie tylko na boisku, ale i na trybunach. Po raz pierwszy od dłuższego czasu na stadionie Wisły pojawili się także kibice Cracovii. I o ile atmosfera trybun z pewnością pomogła Wiśle odnieść bezcenne zwycięstwo, a jej kibice zaprezentowali efektowną oprawę, tak na trybunach nie zabrakło również wrogości z obu stron.Jej efektów jednak mało kto się spodziewał. W trakcie spotkania chuligani Wisły Kraków podpalili na swoim sektorze niemałą ilość barw odwiecznego rywala. Robili to jednak na tyle nieudolnie, że po chwili musieli rozpaczliwie gasić krzesełka swojego stadionu… 

Wisła Kraków po wygranych derbach Krakowa awansowała na trzynaste miejsce w tabeli. Ma jednak 17 punktów, czyli tyle samo, co jej niedzielny rywal, a także dziesiąta Wisła Płock. 

Źródło: https://www.sport.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com