Powrót Grzegorza Krychowiaka. Fernando Santos ogłosił skład Polaków na mecz z Wyspami Owczymi

Fot. Tomasz Jędrzejowski/ Gazeta Polska

Polscy piłkarze w czwartkowy wieczór zmierzą się na PGE Narodowym z Wyspami Owczymi. Selekcjoner Fernando Santos ogłosił skład Biało-czerwonych na to spotkanie eliminacji Euro 2024.

Polacy po słabym początku eliminacji piłkarskich mistrzostw Europy w grupie E znaleźli się za plecami Czech, Albanii i Mołdawii. Biało-czerwoni z jednym zwycięstwem i dwoma porażkami na koncie w zestawieniu wyprzedzają tylko Wyspy Owcze, w których składzie występują między innymi amatorzy. Farerzy grę w piłkę łączą z takimi zajęciami jak praca elektryka czy szkolnego woźnego.

Z Wyspami Owczymi wypadałoby wygrać

Polacy wprawdzie teoretycznie na Euro 2024 mogą awansować nawet z ostatniego miejsca w grupie, o czym pisaliśmy TUTAJ. Zdecydowanie jednak lepiej byłoby zająć jedno z dwóch czołowych miejsc w grupie eliminacyjnej, tym bardziej, że rywale nie są zaliczani do futbolowych potęg.

By bić się o czołowe lokaty Biało-czerwoni bez wątpienia wygrywać muszą na własnym stadionie z drużynami pokroju Wysp Owczych.

Skład Polaków na mecz eliminacji Euro 2024 z Wyspami Owczymi

Wojciech Szczęsny –  Bartosz Bereszyński, Tomasz Kędziora, Jan Bednarek, Jakub Kiwior – Grzegorz Krychowiak, Piotr Zieliński, Jakub Kamiński, Michał Skóraś – Arkadiusz Milik, Robert Lewandowski

Spotkanie na PGE Narodowym rozpocznie się o 20:45

Źródło

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com