To największy problem reprezentacji Polski. Michał Probierz zaskoczy przy powołaniach!

Gazeta.pl

Michał Probierz planuje powołać Karola Linettego, wciąż szuka najlepszego partnera dla Roberta Lewandowskiego, a znaki zapytania jak zwykle pojawiają się w środku pola i wśród stoperów. W Sport.pl LIVE, miesiąc przed najważniejszymi meczami reprezentacja Polski, sprawdziliśmy, co najbardziej trapi kadrę, a co daje nadzieję na awans do Euro. Gośćmi Dawida Szymczaka byli Radosław Przybysz z „Meczyków” i „Viaplay” oraz Aleksander Bernard ze Sport.pl.

Reprezentacja Polski w marcu będzie miała ostatnią szansę na to, aby uzyskać awans na Euro 2024. Powalczy w barażach, gdzie najpierw czeka ją półfinał z Estonią (21 marca, u siebie), a potem ewentualny finał z Walią lub Finlandią (26 marca, na wyjeździe). Michał Probierz musi zatem jak najlepiej trafić z wyborem składu.

Problemy są podobne, jak kilka miesięcy temu: jak zestawić środek pola, komu zaufać na środku obrony i kto powinien być partnerem dla Roberta Lewandowskiego. W poniedziałek na meczu Romy z Torino pojawi się Sebastian Mila, asystent Michała Probierza. „Meczyki.pl” kilka dni temu poinformowały, że z trybun ma obserwować Karola Linettego i Nicolę Zalewskiego. O ile Zalewski był powołany już na listopadowe zgrupowanie i grał wówczas najlepiej ze wszystkich Polaków, o tyle powrót do kadry Linettego stanowiłby sporą niespodziankę. Jego kariera w reprezentacji jest specyficzna – zagrał w niej aż 47 meczów, był powoływany przez wszystkich selekcjonerów od Adama Nawałki, przez Jerzego Brzęczka, Paulo Sousę, Czesława Michniewicza i Fernando Santosa, ale każdy z nich w końcu z niego rezygnował. Michał Probierz też chce dać mu szansę. Czy ma to sens? M.in. o tym mówili goście Dawida Szymczaka w Sport.pl „LIVE” – Radosław Przybysz i Aleksander Bernard.

Źródło: sport.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com