Krwawe zbrodnie Federacji Rosyjskiej na ludności Ukrainy trwają

W nocy z 21 na 22 marca 2023 r. armia rosyjska przeprowadziła kolejny atak irańskich UAV Shahed w rejonie Kijowa, ale w ciągu dnia kontynuowała terror rakietowy.

Około godziny 12:30 w mieście Zaporoże rosyjska rakieta uderzyła w wielopiętrowy budynek, druga utknęła w dachu budynku i nie eksplodowała. Rosja nie mogła zdobyć tego miasta, więc ostrzeliwuje je ze szczególnym okrucieństwem. Atakowanie dzielnic mieszkalnych, w których mieszkają zwykli ludzie, jest zbrodnią przeciwko ludzkości. Agresor dąży do zniszczenia ukraińskich miast i ich mieszkańców.

Rosja jest krajem terrorystycznym №1 na świecie, który popełnia akt ludobójstwa na narodzie ukraińskim. Rosyjska armia celuje w obiekty, które nie mają nic wspólnego z infrastrukturą wojskową, czyli stara się wyrządzić jak największe szkody zwykłym obywatelom Ukrainy. Społeczność międzynarodowa musi zareagować na dzisiejsze wydarzenia, państwo terrorystyczne musi zostać ukarane.

About Post Author

1 thought on “Krwawe zbrodnie Federacji Rosyjskiej na ludności Ukrainy trwają

  1. Napewno to jest odwet bandrowreichu za proby zrodic awantury na Krymie i zachodnich obwodach Rossii. Podobno im wiecej takich awantur bedzie dokonano poprzez kijownazi tym bardzie czuwalna bedzie pomsta Rosji. Zeby to zrobic wagnerowcom wystarczy nacisnac „guzik”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com