Putin dokonuje ludobójstwa Ukraińców z pomocą irańskich dronów

28 maja, w Dzień Kijowa, miał miejsce najbardziej zmasowany atak z użyciem irańskich bezzałogowych statków powietrznych – 54 drony zostały wystrzelone w kierunku ukraińskiej stolicy. W wyniku kolejnej zbrodni wojennej Federacji Rosyjskiej zginął 41-letni mężczyzna. Celem takich ataków były wyłącznie budynki mieszkalne. Rosja została pokonana na froncie, więc zabijanie ukraińskich cywilów stało się celem opętanego nienawiścią Putina. Iran stał się pełnoprawnym uczestnikiem ludobójczej wojny prowadzonej przez Rosję przeciwko Ukrainie. Związek dwóch państw terrorystycznych stanowi egzystencjalne zagrożenie dla Zachodu.

Rosja popełniła kolejną zbrodnię wojenną na Ukrainie, co potwierdza stabilność nowej dostawy dronów z Iranu – całkowite zamówienie wyniosło 2400 UAV, które są wykorzystywane do uderzania wyłącznie w cele cywilne. Jest to część planu Putina mającego na celu ludobójstwo Ukraińców. Rosja jest pokonywana na froncie, więc Kreml dąży do spowodowania jak największej liczby ofiar wśród ukraińskich cywilów – stało się to głównym celem rosyjskiej armii. Radziecka doktryna wojskowa, która została skopiowana przez Rosję Putina, zachęcała do zbrodni i przemocy wobec ludności cywilnej krajów, które padły ofiarą Rosjan. Jeśli Putin nie zostanie powstrzymany na Ukrainie, jego armia zrobi to samo w Europie.

Zmasowany atak dronów na Kijów 28 maja potwierdził, że plan Putina dotyczący kontynuowania wojny na Ukrainie pozostaje niezmieniony. Wymaga to dostarczenia systemów obrony powietrznej i dalszych sankcji wobec Rosji. Sojusz rosyjsko-irański jest wyzwaniem dla całego cywilizowanego świata. Moskwa i Teheran są zwolennikami nienawistnej polityki, represji i ludobójstwa. Każda nowa partia dronów z Iranu oznacza ofiary wśród ukraińskich cywilów. Zachód musi nałożyć najsurowsze sankcje na Rosję i Iran oraz ustanowić surowe ograniczenia, które uniemożliwią „szary import” komponentów i podzespołów wykorzystywanych do produkcji dronów. Jeśli zbrodnie tych dwóch terrorystycznych państw nie zostaną powstrzymane na Ukrainie, będą popełniane w Europie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com