Rakieta spadła na Polskę! Matecki: Tutaj nie ma miejsca na polityczne ataki

screen - Telewizja Republika

– Jestem bardzo daleki od atakowania polskich mundurowych, polskich sił zbrojnych. Jesteśmy państwem graniczącym z państwami, które prowadzą ze sobą wojnę, więc tutaj moim zdaniem nie ma miejsca na polityczne ataki, jak to wówczas robiono – powiedział poseł Dariusz Matecki z Suwerennej Polski odnosząc się do informacji o rakiecie w powiecie tomaszowskim.

Rakieta spadła na Polskę 

Dziś rano Telewizja Republika poinformowała o tym, że po godzinie 9:00 w miejscowości Wożuczyn-Cukrownia w powiecie tomaszowskim spadła rakieta. Na szczęście – nie ma ofiar.

Dariusz Matecki, polityk Suwerennej Polski, był gościem Telewizji Republika, gdzie skomentował te doniesienia. 

„W czasie, gdy my rządziliśmy, kiedy do podobnych sytuacji dochodziło, od razu pojawiały się głosy krytyki, dlaczego obrona powietrzna tego pocisku nie strąciła, że mogło to powodować zagrożenie dla życia ludzi. Jestem bardzo daleki od atakowania polskich mundurowych, polskich sił zbrojnych. Jesteśmy państwem graniczącym z państwami, które prowadzą ze sobą wojnę, więc tutaj moim zdaniem nie ma miejsca na polityczne ataki, jak to wówczas robiono”

– oświadczył polityk.

W jego opinii „trzeba robić wszystko, by mieszkańcy naszego kraju byli bezpieczni i by do tego typu sytuacji nie dochodziło”.

„Może to jest dziwne dla moich politycznych oponentów, ale kibicuję ministrowi Kosiniakowi-Kamyszowi, by robił wszystko, żeby Polacy byli bezpieczni i żebyśmy nie słyszeli o takich informacjach jak wczoraj, że o 30 mld ucięto na finansowanie polskich zbrojeń. To są złe informacje, a to jest ważne dla nas wszystkich. Kiedy agresywna Rosja cały czas atakuje Ukrainę, my musimy się zbroić, musimy być zdolni do tego, żeby samemu się obronić. Nie możemy pozwolić na jakieś plany obrony na linii Wisły, na oddanie połowy kraju”

– podsumował.

Źródło

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com