Rozmowa Rosjanina z żoną. Opowiadał o podcinaniu gardeł Ukraińcom

Fot. Dmitry Lovetsky / AP Photo

„To jedno z najostrzejszych przechwyconych nagrań” – skomentowały Służby Bezpieczeństwa Ukrainy, które udostępniły kolejną rozmowę telefoniczną rosyjskiego żołnierza. Mężczyzna opowiadał żonie o podcinaniu gardeł Ukraińcom. Kobieta zareagowała śmiechem.

Służby Bezpieczeństwa Ukrainy opublikowały w sobotę 2 lipca przechwyconą przez wywiad rozmowę telefoniczną jednego z rosyjskich żołnierzy. „To jedno z najostrzejszych przechwyconych nagrań” – skomentowały w udostępnionym komunikacie. Mężczyzna, walczący na południu, relacjonował żonie, co działo się podczas rozmieszczania wojsk. 

Ukraina. Rozmowa Rosjanina z żoną. „Kiedy jeszcze będę miał okazję podciąć człowiekowi gardło?”

Mężczyzna całą operację określił słowem: „impreza”. – Przebiegliśmy, by zająć stanowiska. Powiedzieli nam, żeby dobijać ich [Ukraińców – red.] po drodze. No i myślę sobie – K***, spróbować poderżnąć gardło? Ch***, zrobię to. Jeden kolega też tam… Chu*** mi się zrobiło – opowiadał Rosjanin. – Nie męczyłem go. Po prostu poderżnąłem mu gardło. No kiedy jeszcze będę miał okazję podciąć człowiekowi gardło? – dodał. Kobieta na początku sprawiała wrażenie zaskoczonej, ale później odpowiedziała śmiechem. 

Wiadomość miała być tajemnicą, usłyszy o niej cały świat 

Rosjanin prosił partnerkę, aby wszystko, co od niego usłyszała, zostało tajemnicą. Jego żona może i będzie milczeć, ale wywiad, już niekoniecznie. „Teraz jego sekrety pozna cały świat. Sam raszysta i jego okrucieństwa są udokumentowane w odpowiednim postępowaniu karnym” – poinformowały Służby Bezpieczeństwa Ukrainy w opublikowanym komunikacie. „Te fakty dobitnie pokazują, jakim nie-ludziom się przeciwstawiamy. Zmusimy ich, by odpowiedzieli za zbrodnie, których się dopuścili” – dodają.

Źródło: gazeta.pl

About Post Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com