Już niebawem nowa linia w Polsce. Polecimy w egzotyczne miejsce. Znamy kierunek

Fot. Shutterstock

Nowa linia lotnicza zapowiada rejsy do jednego z państw Afryki. Połączenie zostanie uruchomione w czerwcu, ale już dziś można rezerwować loty.

Największy afrykański przewoźnik Ethiopian Airlines już 16 czerwca uruchomi nowe połączenie do Afryki. Rejsy będą się odbywać cztery razy w tygodniu.

Nowa linia lotnicza w Polsce. Ethiopian Airlines uruchomią nowy kierunek. Cel? Etiopia

Loty z Lotniska Warszawa-Chopin do miasta Addis Ababa w Etiopii będą obsługiwane w poniedziałki, środy, piątki i niedziele, a powrotne – w poniedziałki, wtorki, czwartki i soboty. Warto jednak pamiętać, że nowe połączenie będzie realizowane z międzylądowaniem w Atenach.

– Jesteśmy podekscytowani możliwością dalszego zwiększania naszej obecności na rynku europejskim dzięki kolejnemu nowemu kierunkowi. Rozwój ten jest w harmonii z naszym strategicznym zamiarem połączenia Afryki ze światem przy jednoczesnym wspieraniu handlu i turystyki na kontynencie. Sfinalizowaliśmy przygotowania, by zapewnić naszym pasażerom satysfakcjonujących wrażeń z podróży na tej trasie – powiedział Dyrektor generalny Ethiopian Airlines Group Mesfin Tasew, cytowany w komunikacie.

Nowy kierunek. Polecimy z Warszawy do Addis Ababa

Afrykański przewoźnik wyjaśnił w komunikacie, że osoby zainteresowane nowym kierunkiem mogą już rezerwować loty na stronie internetowej Ethiopian Airlines lub za pośrednictwem preferowanego biura podróży. Lot z Warszawy do Addis Ababa potrwa prawie dziewięć godzin z uwzględnieniem około godzinnego postoju w Atenach. Samoloty przewoźnika Ethiopian Airlines będą startowały ze stolicy o godz. 21:00 wieczorem i lądowały w Etiopii następnego dnia o godz. 6:55 rano czasu lokalnego.

Źródło: gazeta.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com