We wtorek spotkanie liderów opozycji. „Wspólnie planujemy przyszłość”

Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Wyborcza.pl

We wtorek przy okazji konferencji dot. wschodniej flanki NATO spotkają się liderzy partii opozycyjnych w Polsce. – Informuję, że opozycja jest dogadana, że opozycja wspólnie planuje przyszłość, że opozycja wspólnie stworzy rząd i opozycja się nie da skłócić – zapowiadał kilka dni temu Włodzimierz Czarzasty.

We wtorek o godz. 11:00 odbędzie się organizowana przez prezydentów Aleksandra Kwaśniewskiego i Bronisława Komorowskiego konferencja „Bezpieczeństwo wschodniej flanki NATO – rola Polski”, w której wezmą udział liderzy opozycji. Wśród uczestników spotkania będą wicemarszałek Sejmu i współprzewodniczący Nowej Lewicy Włodzimierz Czarzasty, przewodniczący PO Donald Tusk, prezes PSL Władysław Kosiniak-Kamysz i przewodniczący Polska 2050 Szymon Hołownia. Na spotkaniu ma być obecny także ambasador USA w Polsce. 

„Jesteśmy dogadani”

Spotkanie zapowiadał kilka dni temu Włodzimierz Czarzasty. – Pokazuje [ono – red.], że opozycja pójdzie wspólnie do wyborów i będzie walczyła o władzę. O tym uprzejmie wszystkich informuję, całą Polskę, że opozycja jest dogadana, że opozycja wspólnie planuje przyszłość, że opozycja wspólnie stworzy rząd i opozycja się nie da skłócić – podkreślił.

– Dogadani jesteśmy co do tego, że nie atakując się, tylko wspierając w wyborach, będziemy wspólnie rządzili. To duża sprawa, jeżeli cztery różne formacje, różne programowo, są w stanie się dogadać – dodał.

Źródło: gazeta.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com