Trener Legii szuka przyczyny porażki: Czekamy na badania krwi

Fot. Kuba Atys / Agencja Gazeta

Marek Gołębiewski, trener Legii Warszawa, tłumaczył przyczyny porażki swojego zespołu z Pogonią Szczecin. Dodał także, że czeka na badania krwi piłkarzy. – Czekamy na badania krwi. Chcemy dokładnie przebadać zawodników, też pod względem motorycznym – powiedział w rozmowie z TVP Sport.

Legia Warszawa przegrała z Pogonią Szczecin 0:2, ponosząc piątą porażkę z rzędu i ósmą w tym sezonie. Sytuacja mistrzów Polski stała się już dramatycznie zła. Dlatego nie może dziwić frustracja kibiców warszawskiego zespołu, którzy w wulgarnych słowach wyrazili swoją dezaprobatę podczas niedzielnego meczu przy Łazienkowskiej.

Po meczu aktualną formę piłkarzy Legii próbował tłumaczyć nowy trener mistrzów Polski, Marek Gołębiewski. – Dzisiaj w naszej grze było dużo niedokładności. Bardzo słaba finalizacja pod bramką. Liczymy bardzo na wsparcie publiczności. Dziś tak było. Trzeba było z tego wyjść, nikt tego za nas nie zrobi – powiedział w rozmowie z TVP Sport.

Gołębiewski: Czekamy na badania krwi

Jak podkreślił Gołębiewski, klub czeka na wyniki badań krwi piłkarzy. – Czekamy na badania krwi. Chcemy dokładnie przebadać zawodników, też pod względem motorycznym. Jest źle, składa się na to kilka rzeczy. Musimy jak najszybciej iść w jednym kierunku – dodał trener Legii Warszawa.

Przed mistrzami Polski teraz bardzo trudne zadanie. W czwartek na własnym stadionie zagrają w Lidze Europy z Napoli w meczu o pozycję lidera grupy C. – Mamy już gotowy materiał o Napoli. We Włoszech długo się udawało utrzymywać 0:0, ale jakość ich piłkarzy pokazuje, że to trudne zadanie. Ale w Legii nigdy nie możesz się poddawać – zakończył Gołębiewski.

W tabeli ekstraklasy Legia Warszawa spadła na 16. pozycję, znajdując się tym samym w strefie spadkowej. Zwiększyła się także strata do liderującego Lecha Poznań – to już 19 punktów. Tym samym Legia może już właściwie zapomnieć o szansach na obronę mistrzowskiego tytułu.

Źródło: https://www.sport.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com