Złodziej rowerów Włoszczowskiej zatrzymany. „Już widziałam je rozebrane na części”

AG / Instagram Włoszczowskiej

Policja w Jeleniej Górze odzyskała rowery Mai Włoszczowskiej, a także złapała sprawcę włamania. Była zawodniczka podziękowała wszystkim za pomoc. „Nie wierzyłam też, że uda się rowery odzyskać, tym bardziej tak szybko! Już widziałam je poza granicami kraju albo rozebrane na części” – napisała na Instagramie.

W sobotę informowaliśmy o kradzieży trzech rowerów Mai Włoszczowskiej. Złodzieje włamali się do komórek lokatorek, w tym także do rowerowni byłej zawodniczki. Wśród skradzionego sprzętu  był m.in. rower, na którym zawodniczka wygrała Puchar Świata w Val di Sole. „Drodzy złodzieje. Koniec kariery nie oznacza, że przestaję jeździć na rowerze. Mam nadzieję, że sumienie, a prędzej argument, że nikt tych rowerów nie kupi, sprawi, że porzucicie je w miejscu, gdzie władze będą mogły je odnaleźć” – napisała Włoszczowska. 

Maja Włoszczowska odzyskała rowery. Policja zatrzymała sprawcę. „Już widziałam je poza granicami kraju”

Cała sytuacja rozwiązała się bardzo szybko i z happy-endem dla polskiej olimpijski. Jak poinformowała była kolarka w sobotni wieczór, funkcjonariusze policji w Jeleniej Górze odzyskali wszystkie jej rowery i zatrzymali sprawcę włamania. 

Więcej treści sportowych znajdziesz na Gazeta.pl 

„Bardzo dziękuję jeleniogórskiej Policji oraz wszystkim, którzy zaangażowali się w sprawę. Przyznam, że nie spodziewałam się aż tylu udostępnień i wiadomości, z wieloma bardzo ciekawymi sugestiami. Nie wierzyłam też, że uda się rowery odzyskać, tym bardziej tak szybko! Już widziałam je poza granicami kraju albo rozebrane na części” – napisała i dodała, że znajdzie sposób, aby odwdzięczyć się osobom zaangażowanym w sprawę. Maja Włoszczowska zakończyła karierę sportową na początku października. W ostatnim występie wywalczyła srebrny medal podczas mistrzostw świata w maratonie górskim. Polka ma na koncie dwa srebrne medale igrzysk olimpijskich w cross-country. W tej kategorii ma również 10 medali mistrzostw świata, w tym jeden złoty. Z kolei w maratonach zdobyła cztery medale MŚ. Ostatni w 2018 roku, kiedy sięgnęła po brąz.

Źródło: https://www.sport.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com