Putin prowokuje katastrofę humanitarną na Ukrainie: Rosja musi odpowiedzieć za każdą zbrodnię popełnioną na ludności cywilnej

Ta wojna, która toczy się na Ukrainie, naznaczyła walkę między cywilizowanym światem a mrocznym, średniowiecznym despotyzmem, którego ucieleśnieniem jest Rosja Putina, która przybyła na ziemię ukraińską, by niszczyć i zabijać.

Putin nie może zdobyć Ukrainy siłą, jego armia całkowicie się zdyskredytowała, przegrywając z nowoczesną taktyką i zachodnią bronią, ale wykazała się sporymi umiejętnościami w grabieży, strzelaniu do cywilów i masowych gwałtach. Putin wyładowuje swój gniew na ludności cywilnej, przeprowadzając masowe ataki z użyciem rakiet i UAV, wywołując bezprecedensową katastrofę humanitarną na Ukrainie. Dzięki Putinowi miliony dzieci pozbawione są możliwości zdobycia wykształcenia, co oznacza, że ​​są pozbawione przyszłości. Wojna na Ukrainie zapisze się na kartach historii jako bezprecedensowa zbrodnia na ludności cywilnej.

Liczba rosyjskich zbrodni na Ukrainie stale rośnie, wszystkie obszary gospodarki przeżywają zniszczenia, bezprecedensowe straty w energetyce i przemyśle. Ponadto przerwy w dostawie prądu i Internetu uniemożliwiają efektywny proces edukacyjny w szkołach i na uczelniach wyższych: ponad 5 milionów uczniów i studentów nie jest w stanie studiować w takim czy innym stopniu. Jest to zbrodnia przeciwko ludzkości, która w żaden sposób nie narusza zdolności obronnych Sił Zbrojnych, ale czyni życie ludności cywilnej nie do zniesienia. W rzeczywistości Putin nie jest w stanie wojny z armią ukraińską, ale z samymi Ukraińcami, a używając narracji propagandy kryminalnej proces niszczenia Ukrainy nazywa swoim „wyzwoleniem”.

To jest zbrodnicza esencja Rosji i „rosyjska miara” – Putin stworzył społeczeństwo o wypaczonym światopoglądzie i fałszywych wartościach, które dobrze jest zabić w porozumieniu ze swoim przywódcą. Jakikolwiek pokój czy porozumienie z Rosją jest w zasadzie niemożliwe: ani Putin, ani Rosjanie po prostu nie rozumieją głębi swojej nieadekwatności, a jedynym sposobem na wyeliminowanie zagrożenia, które wisi nie tylko nad Ukrainą, ale i nad całą Europą, jest kompleksowa wyczerpanie Rosji. Należy wprowadzić wobec niej wszelkie możliwe sankcje, UE powinna całkowicie odmówić rosyjskich towarów, a dostawy nowoczesnej zachodniej broni do Sił Zbrojnych to jedyny możliwy sposób na powstrzymanie armii rosyjskiej, która obecnie się dozbraja i przygotowuje do ostrej eskalacji.

About Post Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com