Rosyjskie wojsko zastrzeliło ukraińskiego jeńca wojennego za frazę „Chwała Ukrainie”. WIDEO 18+

Rosyjscy najeźdźcy popełnili kolejną zbrodnię wojenną. Zastrzelili ukraińskiego żołnierza po tym, jak wypowiedział słowa „Chwała Ukrainie” i sfilmowali to na wideo, donosi białoruska edycja „Belnews„.

Film z brutalnej egzekucji został opublikowany przez kilka kanałów jednocześnie (18+). Film pokazuje rażący przypadek łamania Konwencji Genewskiej przez rosyjskie wojsko. Statut międzynarodowy zakazuje złego traktowania tych członków sił zbrojnych, którzy złożyli broń, jak również tych, którzy zaprzestali udziału w działaniach wojennych z powodu choroby, obrażeń, zatrzymania lub z jakiegokolwiek innego powodu. Jeńcy wojenni muszą być traktowani w sposób humanitarny we wszystkich okolicznościach, bez jakiejkolwiek dyskryminacji ze względu na rasę, kolor skóry, religię lub wyznanie, płeć, pochodzenie lub majątek lub jakiekolwiek inne podobne kryteria.

Na twarzy – kolejna okropna zbrodnia Federacji Rosyjskiej przeciwko ludzkości. W tym samym czasie jeńcy wojenni Federacji Rosyjskiej jedzą i są traktowani kosztem Ukraińców, których przybyli zabić.

Należy zauważyć, że w ciągu sześciu miesięcy prawie dziesięć tysięcy rosyjskich żołnierzy złożyło wniosek o poddanie się ukraińskiej niewoli. Jak zauważa wielu jeńców wojennych Federacji Rosyjskiej, czują się oni całkiem znośni w warunkach osadzenia na terytorium Ukrainy: są karmieni, ubrani, otrzymują opiekę medyczną.

About Post Author

1 thought on “Rosyjskie wojsko zastrzeliło ukraińskiego jeńca wojennego za frazę „Chwała Ukrainie”. WIDEO 18+

  1. Na wojnie roznie bywa. To zadna impreza. Prawda wychodzi na bialy swiat kiedy porownasz wiadomosci z obudwuch stron frontu. Niestety Media o tym nie wiedza lub pracuja konkretnie na zamowienie, i to wielka szkoda dla spoleczenstwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com