Gowin nadal w szpitalu, są nowe informacje. „Mam nadzieję, że niedługo sam wystąpi przed kamerami”

Fot. Roman Bosiacki / Agencja Gazeta

Rzecznik koła Porozumienia Jan Strzeżek przekazał, że Jarosław Gowin wciąż jest w szpitalu. – Rozmawiałem z nim dzisiaj – czuje się dobrze – powiedział.

O pobycie szefa Porozumienia w szpitalu rzeczniczka ugrupowania Magdalena Sroka poinformowała 24 listopada. 

Jarosław Gowin w szpitalu. „Czuje się dobrze”

– Jarosław Gowin jest cały czas w szpitalu. Rozmawiałem z nim dzisiaj – czuje się dobrze. Jestem przekonany, że niedługo sam będzie mógł mówić o swoim stanie zdrowia – powiedział w sobotę PAP Jan Strzeżek, rzecznik koła parlamentarnego Porozumienia. Strzeżek zaprzeczył, jakoby niedyspozycja Gowina wpłynęła na działalność partii. Nie ma planów, by w związku z pobytem w szpitalu przeprowadzać jakiekolwiek zmiany. – Nikt z nas nie wyobraża sobie Porozumienia Jarosława Gowina bez Jarosława Gowina – powiedział. – Mam nadzieję, że Gowin niedługo sam wystąpi przed kamerami i wszystkie ewentualne wątpliwości zostaną rozwiane. Czekamy na niego wszyscy razem w Porozumieniu – dodał rzecznik.

Informację o pobycie Jarosława Gowina w szpitalu jako pierwszy podał w środę „Newsweek”. Polityk nie brał udziału w ostatnim, listopadowym posiedzeniu Sejmu, od 13 listopada nie był aktywny na Twitterze, a od 15 listopada – na Facebooku. Magdalena Sroka, informując o jego pobycie w szpitalu, przypomniała, że były wicepremier wiosną „ciężko przeszedł zakażenie koronawirusem” i przez niemal trzy tygodnie był leczony w szpitalu MSWiA w Warszawie. Nie wyjaśniła jednak, czy obecna hospitalizacja ma bezpośredni związek z poprzednimi problemami zdrowotnymi polityka.

„Skoordynowany atak medialny”

– COVID to jest straszliwa choroba. Jarek, szef, przechodził dość ciężko pół roku temu i zostawiła ślad. Tak więc trzeba zadbać o siebie – powiedział na początku tego tygodnia w TVN24 poseł Porozumienia Michał Wypij. – Z całą pewnością bardzo ciężko przeszedł COVID, ale też ten skoordynowany medialny atak układu władzy też na pewno zostawił swój ślad – dodał. 

Źródło: https://wiadomosci.gazeta.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com