Inowrocław. Awantura między Kowalskim a Brejzą. „Janusz, ale tak po ludzku powiedz”

facebook.com/watch/JanuszKowalski.official/

Podczas spotkania Krzysztofa Brejzy z wyborcami w Inowrocławiu doszło do awantury z udziałem Janusza Kowalskiego. Senator KO pytał polityka Suwerennej Polski m.in. o sprawę zniszczonej płyty z postępowania dot. Pegasusa. Chaotyczne wideo ze starcia dwóch polityków trafiło do sieci.

W piątek nieopodal miejsca, gdzie senator KO Krzysztof Brejza spotkał się z wyborcami, pojawił się wiceminister rolnictwa i poseł Suwerennej Polski Janusz Kowalski. Razem z nim byli dwaj jego współpracownicy. Doszło do awantury. W trakcie słownego starcia Brejza pytał, „dlaczego ludzie Ziobry zniszczyli płytę w aktach postępowania”. Chodzi o nośnik danych, który był dowodem w sprawie dotyczącej Pegasusa. O jego zniszczeniu polityk informował w maju.

Awantura na spotkaniu z Brejzą. „Janusz, ale tak po ludzki powiedz”

Brejza zamieścił ośmiominutowe nagranie batalii z Kowalskim. – Janusz, powiedz, dlaczego gigabajt danych wgrano mi do telefonu? Dlaczego w telewizji rządowej publikowaliście sfałszowaną korespondencję? Janusz, ale tak po ludzku powiedz – mówił Brejza. Zrozumienie dyskusji jest utrudnione ze względu na wznoszone co chwilę okrzyki zwolenników obu polityków. „Chamstwem i dziczą ludzie Ziobry próbują rozbić spotkania wyborcze KO, a gdy im się nie udaje, to uciekają jak tchórze przed prawdą” – napisał na Twitterze Brejza. 

Jednak sam Kowalski przekonuje w mediach społecznościowych, że to „Nitras i Brejza” przerwali jego nagranie. Wiceminister rolnictwa zamieścił swój film. Widzimy na nim, że na dalszym planie odbywa się wydarzenie organizowane przez polityków PO. – Posłuchajmy, co mówią ci hejterzy. Jakaś grupka hejterów z Platformy, a za nami są Polacy – mówi Kowalski. Platformę Obywatelską nazywa „proniemiecką”. W końcu dochodzi do konfrontacji. Wokół wiceministra Kowalskiego zbiera się grupa zwolenników PO, z niektórymi Kowalski krótko rozmawia. W końcu dochodzi do sprzeczki z Brejzą. – Ja nie podchodzę do was. Wyście do mnie podeszli – krzyczy Kowalski. – Jak oni się boją prawdy – powtarza kilka razy.

Źródło: gazeta.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com